U përfol se është në pritje të ëmbël, Fifi flet për herë të parë

U përfol se është në pritje të ëmbël, Fifi flet për herë të parë

Këngëtarja e njohur, Fifi ka qenë kryefjalë e mediave përgjatë muajve të fundit jo vetëm për pjesëmarrjen në Big Brother VIP, por dhe për romancën e re me Adis Patushin.

Këngëtarja u njoh me Patushin pas daljes nga shtëpia e famshme dhe janë më të lumtur se kurrë.

Por disa postime që bënë në rrjete sociale, ngritën dyshime se ata mund të bëheshin prindër. Një fotografi që ndanë në profilet e tyre, e shoqëruan me fjalët mami dhe babi. Megjithëse, shumë besuan se ishte një shaka, ka pasur nga ata që kanë menduar se lajmi është i vërtetë.

 Njëri prej fansave e ka pyetur këngëtaren: “A është e vërtetë që je shtatzënë nanush”.

“Nëse do të kisha qenë a mendoni se do të duroja pa e ndarë me juve”, i është përgjigjur këngëtarja duke konfirmuar se nuk ka asnjë bebush tani për tani.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Aksidenti tragjik me 4 viktima në Itali, flet shoku i 18-vjeçarit shqiptar: Ishte portier i fortë

Aksidenti tragjik me 4 viktima në Itali, flet shoku i 18-vjeçarit shqiptar: Ishte portier i fortë