U përplas nga motori, ndërron jetë këmbësorja në Elbasan

1620333890_1620326148policia1433x300.jpg

Ka ndërruar jetë gruaja e cila u përplas nga motori pasditen e sotme në Elbasan. Bëhet me dije se Zymrie Aqifi, 63-vjeç nuk ka mundur që t'u mbijetojë plagëve të marra si pasojë e aksidentit. Ndërkohë që është arrestuar drejtuesi i motorit.


Lajmi kryesor:

Aksident në Elbasan, motori përplas për vdekje këmbësoren (VIDEO)


M.Q./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë