U përfol shumë për raportin që ka me vjehrrën, Tuna i 'sqaron' të gjithë me një foto

Tuna Sejdi

Marrëdhënia e këngëtares shumë të njohur dhe shumë të përfolur të momentit Tuna me familjen e partenerit të saj Patris Berisha është kthyer në kryefjalë të mediave rozë. 

Me anë të një fotoje të publikuar në Instagramin e saj, Tuna ka hequr çdo dyshim mbi marrëdhënien që ajo ka me vjehrrën e saj duke marrë shkasë nga aludimet që kanë qarkulluar kohët e fundit se përveçse se me kunatin, Robertin, ajo nuk ka marrëdhënie të vjehrrën.

Fotoja që Tuna ka postuar me vjehrrën

Siç edhe shihet në foton e mësipërme, duket nëna e Patrisit që mban në krahë nipin dhe e dadoja filipineze që kujdeset për djalin e këngëtares.

  • Sondazhi i ditës:

    Propozimi i PD-së, a besoni se do të bëhet vettingu i politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rama: Raporti i progresi udhërrëfyes për ne! KE është gjykuesi më i drejtë dhe i paanshëm, bllokimet nga vendet e BE, për politikë