U shoqërua nga policia në Bllok, reagon Dj Vin Veli

U shoqërua nga policia në Bllok, reagon Dj Vin Veli

Momenti i shoqerimit te Vin Velit

TIRANE-Dj i njohur shqiptar Vin Veli ka reaguar pas lajmit për shoqërimin e tij nga policia në orët e para të ditës së sotme në zonën e Bllokut. Në një postim në Instagram Veli mohon që të jetë arrestuar, por jo shoqërimin duke shkruar 'Nuk është i vërtetë lajmi për arrestimin, flm të gjithë për interesimin, Zoti qoftë me ju".

Shqiptarja.com siguroi pamjet e momentit kur forcat e policisë e morën Dj nga club-i 'De Charme' në Bllok duke e futur në makinë së bashku me dy persona të tjerë, ndërsa mister janë arsyet dhe rrethanat e ngjarjes. Pritet reagimi i policisë së Tiranës për sqarimin e ngjarjes.

Postimi i Vin Velit

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Loti: 31/08/2019 11:25

    Zoti qofte me ju, kjo s eshte e verte, ata s me arrestuan , se une shkova vet, yey

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Qeveri teknike? Braçe i prerë me opozitën: Koha kur pushtetet vendoseshin në tavolinë ka marrë fund! Te ‘Dezinformimi’ nuk i marr me zor

Qeveri teknike? Braçe i prerë me opozitën: Koha kur pushtetet vendoseshin në tavolinë ka marrë fund! Te ‘Dezinformimi’ nuk i marr me zor