U vra në sy të motrës, Edmond Mustafa dyshohet se u ekzekutua pas aferës me gruan e ish-ortakut

U vra në sy të motrës, Edmond Mustafa dyshohet se u ekzekutua pas aferës me gruan e ish-ortakut

1709047086_edmondmustafa.PNG

Edmond Mustafa, shqiptari i vrarë mëngjesin e së martës në Tivar të Malit të Zi konsiderohej si person i afërt me klanin Skaljar, të cilët dyshohet se ishin edhe ekzekutorët. Një nga motivet e vrasjes nga anëtarët e klanit të cilit ai vetë i përkiste është se, pas vrasjes së bashkëpunëtoritZijad Nurkoviq në Spanjë në vitin 2019, Mustafa nisi në lidhje dashurie me të venë e tij, blogeren malazeze Vasilisa. “Jam në një lidhje me gruan e Ziyadit”, këto mesazhe raportohet se janë shkëmbyer mes kreut të klanit Kavac, Radoje Zvicer, dhe policëve që dyshohet se kanë punuar për të, gjatë vitit 2020.


Lajmi kryesor:

Detaje të reja nga vrasja e shqiptarit në Mal të Zi: Filloi të fliste për ‘tradhtarë’ brenda klanit mafioz ku ishte pjesë


B.K/M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Mona Lisa duke kënduar rap, një kryevepër e Inteligjencës Artficiale

VIDEO/ Mona Lisa duke kënduar rap, një kryevepër e Inteligjencës Artficiale