Sherr mes dy të rinjve me thika, plagoset 19-vjeçari në Durrës, policia në kërkim të autorit

Foto ilustruese

Gjatë pasdites së sotme rreth orës 16:20 ka nisur një sherr mes dy të rinjve në Hamallaj, Durrës

Si pasojë i konfliktit, situata agravoi dhe A.B ka lënduar me thikë, 19-vjeçarin S.G, i cili aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka nisur krehjen e zonës për të bërë të mundur kapjen e autorit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kampion i Karates në Shqipëri për herë të 11-të, Basha: Talent gjenial, në të ardhmen do ta ngrejë edhe më lart flamurin kuqezi