Vajzat thirrje të dëshpëruar për dhurim gjaku te Trauma: Çdo lloj grupi dhe të ketë kaluar COVID-in! Jepet shpërblim

Vajzat thirrje të dëshpëruar për dhurim gjaku te Trauma: Çdo lloj grupi dhe të ketë kaluar COVID-in! Jepet shpërblim

Foto ilustruese

TIRANË- Një familje bën thirrje të dëshpëruar për dhurim gjaku, të të gjitha grupeve, por që të ketë kaluar koronavirusin, për shkak se kryefamiljari është në gjendje të rëndë.

Vajzat, që quhen Ola Konomi dhe Gladiola Sina shprehen se është një nevojë urgjente pasi i rrezikohet jeta babait të tyre.

"Ju lutemi të gjithë personave që kanë kaluar COVID-19 prej 30 ditësh të na ndihmojnë duke dhuruar gjak, të çdo lloj grup gjaku në Tiranë pranë spitalit ushtarak sa më shpejt të jetë e mundur sepse çdo minutë që kalon rrezikohet jeta e babit tonë. Ju lutem shpëtoni një jetë. Organizojmë ne transportin, jepet shpërblim.

 Ju lutem kontaktoni si më poshtë:
 Telefon +355694010056 (Ola Konomi)
Vetëm Ëhats app +393475854081 (Gladiola Sina)",
thuhet në njoftim.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Intervista e panjohur e Angjelin Preljocaj: Në Francë, prindërit e mi nuk donin që unë të merresha me balet! Nuk e kuptonin, nëna ime kishte qenë bareshë me dele

Intervista e panjohur e Angjelin Preljocaj: Në Francë, prindërit e mi nuk donin që unë të merresha me balet! Nuk e kuptonin, nëna ime kishte qenë bareshë me dele