Valixhja e zezë në mes të terminalit, ‘ngre në këmbë’ policinë e Durrësit! Rezulton me raki dhe ushqime (FOTO)

Valixhja e zezë në mes të terminalit, ‘ngre në këmbë’ policinë e Durrësit! Rezulton me raki dhe ushqime (FOTO)

Pamje nga vendngjarja

DURRËS- Një valixhe e zezë e harruar nga një pasagjer ka ngritur në këmbë policinë e Durrësit të cilët dyshonin se kishte eksploziv.

Siç duken edhe nga pamjet e siguruara nga Report Tv, policët kanë shkuar për të kontrolluar valixhen e lënë në rrugë e cila jo vetëm që nuk rezultoi e rrezikshme, përkundrazi, pati disa shishe me raki dhe ushqime.

Valixhja e zeze u gjet në mes të terminalit dhe shkaktoi panik ku mblodhi forcat zjarrfikëse, sigurinë portuale dhe forca të tjera operacionale për të rrethuar vendin.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje