Vdiq 4 ditë pasi lindi në martenitetin 'Koço Gliozheni', Report Tv zbardh emrin e viktimës! Familjarët: Kishte dhimbje brinjësh dhe këmbësh

Vdiq 4 ditë pasi lindi në martenitetin 'Koço Gliozheni', Report Tv zbardh emrin e viktimës! Familjarët: Kishte dhimbje brinjësh dhe këmbësh

1675255513_166436989387maternitetiirikocogliozheni.jpg

 Report Tv ka mësuar se Mimoza Veizaj është 29-vjeçarja e cila ka ndërruar jetë në martenitetin Koço Gliozheni.  

Familjaret thonë se ka shkuar ne spital në 3 të natës dhe ka lindur në 3 pasdite. Familjarët thonë se nuk ka pasur asnjë shqetësim më përpara. Ka pasur dhimbje brinjësh dhe këmbësh.


Lajmi kryesor:

E rëndë në Tiranë, 29-vjeçarja ndërron jetë në maternitetin 'Koço Gliozheni' 4 ditë pas lindjes! Spitali: Nuk shfaqi asnjë problematikë kur ishte e shtruar


G.MO//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Dosja/ Skandali me aparaturën e kobaltit, mjeku i Onkologjikut ngriti alarmin: Nëpër korridore rrezatimi 20 herë më i lartë! Takimi me Qirjazin nuk e zgjidhi, mu bë gjyqi

Dosja/ Skandali me aparaturën e kobaltit, mjeku i Onkologjikut ngriti alarmin: Nëpër korridore rrezatimi 20 herë më i lartë! Takimi me Qirjazin nuk e zgjidhi, mu bë gjyqi