Veliaj publikon fotot, ja si do të jetë kampusi i ri universitar

Projekti i kampusit, fotot publikuar nga Erion Veliaj

Kryebashkiaku Erion Veliaj u shpreh sot  në Kongresin e PS-së se në kuadër të Paktit për Universitetin shumë shpejt do të fillojnë punimet për Kampusin e Ri ku do të zhvendosen studentët e Juridikut dhe të Gjuhëve të Huaja.

Erion Veliaj ka postuar edhe fotot e projektit në Facebook. "Themi atë që bëjmë, bëjmë atë që themi" shkruan Veliaj. Të njëjtin fat pritet që të ketë edhe Universiteti Bujqësor i Tiranës, në të cilin gjithashtu do të ndërtohet një kampus i ri.


Projekti i kampusit, fotot publikuar nga Erion Veliaj

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri në 15 vite burg për ata që thyejnë karantinën?

Komento

Komente

  • ardi: 03/03/2020 16:39

    Me pak llafe, po ndertoni nje magazine! Bravo, bravo per visionin!

    Përgjigju