‘Vëllezërit para kur*ave’, Fjolla Morina nuk ja lë mangut iranianit (Foto)

‘Vëllezërit para kur*ave’, Fjolla Morina nuk ja lë mangut iranianit (Foto)

Dy këngëtaret Fjolla Morina, Morena Taraku dhe Sasha Sobhani

Vazhdon ende saga e daljes së iranianit Sasha Sobhanit me këngëtaren e Fjolla Morinës. Miliarderi postoi një video ku shihej teksa argëtohej me këngëtaren shqiptare në një nga ambientet e clubeve të natës. Të gjithë aluduan se mes tyre mund të kishte më tepër se miqësi, duke marrë parasysh edhe faktin se Sobhani ka qenë më para i lidhur me një tjetër këngëtare, Morena Tarakun, e cila e la dhe u shpreh se iraniani ishte gay.

Pikërisht nga kjo lidhje dashurie Sasha mori famë në Shqipëri dhe Kosovë, vende të cilat i frekuenton shumë kohët e fundit. Fjolla sqaroi gjithçka me anë të një postimi të bërë në Instagram ku shprehej se me Sobhanin kishte thjesht një raport miqësor.

Por ky i fundit e nxorri bllof. Ai publikoi një foto në Instastory ku shkruante: “Sqarim për mediat, përsa i përket videos me Fjolla Morinën, është vetëm një fanse e imja e cila më kërkoi ta bëja tag në Instagramin tim. Ju përqafoj.”

Kjo deklaratë nuk u prit mirë nga Morina e cila nuk ja ka lënë mangut dhe i ka dhënë një tjetër përgjigje iranianit. Këngëtarja ka publikuar një foto me kolegen e saj Morena Tarakun.

Postim i bërë nga Fjolla Morina 

“Lëri të flasin, vëllezërit para kur*ave”,- shkruan Morina krahas fotos. Një mesazh i qartë ky për iranianin.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Krujë, asgjësohen 1150 fidanë kanabis në fshatrat Burz Mal e Shkretë, nuk dihen kultivuesit

Krujë, asgjësohen 1150 fidanë kanabis në fshatrat Burz Mal e Shkretë, nuk dihen kultivuesit