Vendoret/ PL nis trajnimet për vëzhguesit dhe numëruesit e Kombinatit, Kryemadhi: Janë gardianët e votës së lirë

eksa na ndajnë pak ditë nga e diela e zgjedhjeve, Monika Kryemadhi ka bërë me dije se sot është zhvilluar një trajnim me komisionerët, vëzhguesit, dhe numëruesit e koalicionit Bashkë Fitojmë në Kombinat.

Kryemadhi u shpreh se ata janë gardianët e votës së qytetarëve të lirë, që me datë 14 Maj do të mbrojnë dhe administrojnë votën për Belind Këlliçin dhe Koalicionin Bashkë Fitojmë.

Kryemadhi theksoi që fitorja në datë 14 Maj e Belind Këlliçit dhe Koalicionit Bashkë Fitojmë do të jetë e padiskutuar!

“Këta janë gardianët e votës së lirë, të cilët me 14 Maj do të mbrojnë dhe administrojnë votën e lirë për Belind Këlliçin dhe koalicionin Bashkë Fitojmë. Sot trajnim me vëzhguesit, komisionerët dhe numëruesit e Kombinatit.”, shkroi Kryemadhi.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Turi: 10/05/2023 08:04

  Mona bundra fillon trajnimet per harem e zhgrapje. Trajnon te rinjte si te vjedhin me shume e te rejat i trajnon me metodat me te reja sesi te behen bundra. Urraa. Do kemi bundra e hajdut te certifikuar ketej e tutje

  Përgjigju
 • Bobo: 09/05/2023 23:56

  Baxhella Monik!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Policia amerikane zbulon autorin e vrasjes së reperit Tupac! Legjenda e hip-hopit u ekzekutua në moshën 25-vjeçare në Las Vegas

Policia amerikane zbulon autorin e vrasjes së reperit Tupac! Legjenda e hip-hopit u ekzekutua në moshën 25-vjeçare në Las Vegas