Veprim i çuditshëm në finalen e Superkupës së Italisë, topi i golit të parë vendoset 'në kornizë'

Veprim i çuditshëm në finalen e Superkupës së Italisë, topi i golit të parë vendoset 'në kornizë'

Topi në 'kornizë'

Inter fitoi 3-0 me Milanin në finalen e Superkupës së Italisë. Tej trofeut, pas golit të parë nga Dimarco një veprim i çuditshëm i arbitrit u pa në transmetim. Gjyqtari i katërt mori topin dhe e vendosi në një kuti xhami. Nuk dihet nëse topi me të cilin u shënua goli i parë do dalë në ankand apo do qëndrojë aty deri në finalen e vitit që vjen.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Interi tripletë 'kushërinjve' të Milanit, Superkupa e Italisë mbetet zikaltër! Asllani merr minuta


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Debati në PD, a duhet të kenë kandidatë në 61 bashki më 14 maj?×

Lajmi i fundit

Publikohen emrat e kandidatëve për 6 bashkitë e Fierit, PS u beson 4 prej kryebashkiakëve aktualë

Publikohen emrat e kandidatëve për 6 bashkitë e Fierit, PS u beson 4 prej kryebashkiakëve aktualë