Vetëvrasja e nënës dhe fëmijës në Vlorë, policia jep informacionin zyrtar

1637927658_VLORA.jpg

Policia ka dhënë informacionin zyrtar për ngjarjen e rëndë e ndodhur në Vlorë mesditën e sotme.

"Sot më datë 26.11.2021, rreth orës 12:30, në lagjen "Pavarësia 2", shtetasja P. M., 34 vjeçe, dyshohet se është hedhur së bashku me fëmijën e saj të mitur K. N., 1 vjeç, nga sheshpushimi i katit të një pallati dhe për pasojë kanë ndërruar jetë. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes", njofton policia.


Lajmi kryesor:

Tronditëse/ Hidhet nga pallati një grua 34 vjeçe bashkë me fëmijën e saj 1 vjeç në Vlorë! Foshnja vdes në vend, nëna nuk ia del rrugës për spital (VIDEO)


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë:×

Lajmi i fundit

John

Basha: Oligarkët e Ramës, pjesë e foltores së Berishës! 3 kalorësit e apokalipsit, bashkë për shkatërrimin e PD