VIDEO/ Atalanta e bën dramë në Europa League, Sturm e barazon 2-2 në Graz

Berat Gjimshiti në dyluftim

Sturm Graz dhe Atalanta barazuan 2-2 për grupin D në Europa League. Për raundin e tretë në fushë për miqtë ishte edhe Berat Gjimshiti. Ishte Prass për vendasit që zhbllokoi ndeshjen pas 13 minutash lojë, ndërsa Muriel do përmbyste për italianët me dopietë në minutat 34 dhe 45+7 (penallti). Në pjesën e dytë ishte Horvat që barazoi ndeshjen për 2-2. Tanimë në grupin D, Atalanta me shtatë pikë është në krye të grupit, ndërsa ndiqet nga Sporting dhe Sturm Graz me katër pikë dhe Rakou me një pikë.

GOLAT/ Roma, Leverkusen dhe Liverpool bindin në Europa League, West Ham 'bie' ndaj Olympiacos! Atalanta ngec me Gjimshitin në fushë

A respektohen të drejtat e punëtorëve në Shqipëri?

×

'Frontline'/ Lita: Influencër të lidhur me Metën e Kryemadhin janë kontrolluar nga BKH! S’justifikojnë shtëpinë! Bregu: Dosja CEZ-DIA e mbyllur