VIDEO/ Bayern Munich nuk e diskuton Bochum-in, tre gola në Bavari

VIDEO/ Bayern Munich nuk e diskuton Bochum-in, tre gola në Bavari

Festa e Muller

Në "Allianz Arena", Bayern Munich fitoi 3-0 me Bochumin për javën e 20-të në Serie A. Golat për djemtë e Nagelsmann u shënuan nga Muller në minutën e 41, Coman në të 64 dhe Gnabry në minutën e 73 nga pika e bardhë e penalltisë. Pas kësaj fitoreje, Bayern Munich shkon në kuotën e 43 pikëve në vendin e parë, tre pikë më shumë se Dortmund.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Bayern, Dortmund dhe Leverkusen nuk falin, garë e fortë për kreun e Bundesligës


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi