VIDEO/ 'Braziliani' i Kombëtares, si Kristjan Asllani nxori bllof Hernandezin me një lëvizje në finale

VIDEO/ 'Braziliani' i Kombëtares, si Kristjan Asllani nxori bllof Hernandezin me një lëvizje në finale

Kristjan Asllani

Kristjan Asllani u fut në fushë në minutën e 84 në vend të Calhanoglu, në finalen e Superkupës së Italisë, aty ku Inter fitoi 3-0 me Milanin. Mesfushori shqiptar ka bërë një veprim që po përmendet shumë në mediet tej Adriatikut. Në fundin e ndeshjes, Asllani ka marrë një pasim dhe me një veprim plot fantazi ka nxjerrë bllof Theo Hernendez, duke treguar klasin e tij.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Interi tripletë 'kushërinjve' të Milanit, Superkupa e Italisë mbetet zikaltër! Asllani merr minuta


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Rama ndan medaljet për vajzat e shkollës 9 vjeçare që fituan kampionatin e basketbollit: Sot Kamza i tha Tiranës një mësim

Rama ndan medaljet për vajzat e shkollës 9 vjeçare që fituan kampionatin e basketbollit: Sot Kamza i tha Tiranës një mësim