VIDEO/ Chelsea fiton 2-0 ndaj Sheffield, Broja luan 15 minuta

VIDEO/ Chelsea fiton 2-0 ndaj Sheffield, Broja luan 15 minuta

Festa e Chelsea


Në "Stamford Bridge", Chelsea rigjeti fitoren dhe pas dy humbjeve mundi 2-0 Sheffield United për javën e 17-të në Premier League. Palmer në minutën e 54 shënoi për Blutë, teksa sërish i njëjti shtatë minuta më vonë asistoi për Jackson që dyfishoi. Armando Broja luajti 15 minuta, duke humbur një rast të pastër shënimi. Në të 84 minutë sulmuesi i Kombëtares bëri më të vështirën duke e dërguar topin jashtë.

 

 

 


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Chelsea fiton me Brojën në fushë, City barazohet 2-2 në fund nga Palace! Tri pikë për Newcastle, kapiteni i Luton pëson arrest kardiak


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ ‘Valle në shesh’, turistët mësojnë kërcimet tradicionale

Tiranë/ ‘Valle në shesh’, turistët mësojnë kërcimet tradicionale