VIDEO/ Dhunë në stadiumin 'Fadil Vokrri', përplasen tifozët e Dritës dhe Gjilanit

KOSOVË- Një incident i shëmtuar, që nuk i shkon aspak asaj që jemi mësuar që të shohim në fushën e blertë, është regjistruar në derbin mes Dritës dhe Gjilanit, në “Fadil Vokrri” të Prishtinës.

Pas përfundimit të pjesës së parë mes Dritës dhe Gjilanit, e cila ishte me rezultatin 0:0, tizofët janë përplasur me njëri tjetrin, për motive ende të paqarta.

Ndeshja u ndërpre deri sa u qetësua situata, për të rinisur sërish më pas.

B.K./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Grushti i shtetit me viktima civilë në Sudan zemëron SHBA-në! Ndalon dërgimin e 700 mln dollarëve të ndihmës urgjente