VIDEO/ Dyndje në aeroport, tifozët kuqezi nisen në Gjermani! Edi Rama: Superfestë

VIDEO/ Dyndje në aeroport, tifozët kuqezi nisen në Gjermani! Edi Rama: Superfestë

Foto nga aeroporti 'Nënë Tereza'

Itali - Shqipëri luhet nesër në 21:00, e vlefshme për Grupin B në Euro 2024. Tanimë tifozët kuqezi janë dyndur drejt Dortmundit, teksa ka pasur fluks në aeroportin "Nënë Tereza" në Tiranë.

Diçka të tillë e ka evidentuar edhe kryeministri Edi Rama, që në kanalet e komunikimit shkruan se është një superfestë, ku nuk ka munguar muzika.

"Superfestë në aeroportin “Nënë Tereza” nga tifozë të Kombëtares e turistë të huaj", shkruan Edi Rama.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Formacionet zyrtare/ Kontinenti 'mban frymën' për Euro 2024, titullarët e finales Spanjë - Angli

Formacionet zyrtare/ Kontinenti 'mban frymën' për Euro 2024, titullarët e finales Spanjë - Angli