VIDEO/ Kristjan Asllani 'lumturon' tifozin, vogëlushi ia merr këngës: S'është italian dhe ka klas

VIDEO/ Kristjan Asllani 'lumturon' tifozin, vogëlushi ia merr këngës: S'është italian dhe ka klas

Tifozi i vogël me fanellën e Asllanit

Nuk ka fituar ende vendin e titullarit te Interi, por Kristjan Asllani është ndër lojtarët që dashurohet më së shumti nga tifozët e rinj zikaltër. Mesfushori i Kombëtares dhe klubit të Serie A ka "lumturuar" një tifoz të vogël të Interit, teksa ka marrë për ditëlindje fanellën me numër 14-të.

Pasi ka hapur dhuratën e ditëlindjes me numër 14 mbi shpinë, djaloshi i vogël ia ka marrë këngës duke treguar se sa shumë dashurohet Asllani nga tifozët zikaltër.

"Ai luan mesfushor dhe nuk është italian, vjen nga Shqipëria dhe ka shumë fantazi. Ka 14 në shpinë dhe klasin e vërtetë, të gjithë duart lart për Kristjan Asllanin tonë", këndojnë në kor tifozët së bashku me vogëlushin.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Ulja e çmimit të ‘Internet Roaming’ mes Evropës dhe Ballkanit Perëndimor, Rama: Hyri në fuqi më 1 tetor, e konkretizuam në samitin historik të dhjetorit në Tiranë

Ulja e çmimit të ‘Internet Roaming’ mes Evropës dhe Ballkanit Perëndimor, Rama: Hyri në fuqi më 1 tetor, e konkretizuam në samitin historik të dhjetorit në Tiranë