VIDEO/ Kur portierët kthehen në 'heronj', gardiani i Apolonisë i shënon Flamurtarit

VIDEO/ Kur portierët kthehen në 'heronj', gardiani i Apolonisë i shënon Flamurtarit

Harizaj dhe festa pas golit

FIER - Apolonia dhe Flamurtari barazuan 1-1 për raundin e 17-të në Kategorinë e Parë. Ramadani shënoi për miqtë, teksa portieri Romeo Harizaj shënoi golin e barazimit. Nuk ndodh shpesh të shohësh "gardianët" të marrin përsipër gjuajtjen e 11 metërshave, teksa Harizaj nuk është i mirë vetëm në pritje, por tregohet i saktë edhe duke shënuar.


Lajmi kryesor:

Kategoria e Parë/ Apolonia dhe Flamurtari barazojnë 1-1, portieri fierak gjen golin! Lushnja dhe Tomori 'paqe' mes katër golave


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi