VIDEO/ Liverpool i tregon forcën Napolit, italianët të parët e grupit në Champions

VIDEO/ Liverpool i tregon forcën Napolit, italianët të parët e grupit në Champions

Festa e Salah

Në "Anfield Road", Liverpool fitoi 2-0 me Napolin. Goli i Salah në minutën e 85 dhe Nunez në 90+8' vendosën tri pikët për djemtë e Klopp. Me 15 pikë, Napoli dhe Liverpool ndajnë vendin e parë, teksa italianët për shkak të golavarazhit janë në vendin e parë të grupit A, duke kaluar më tej. Ajax në Europa League, teksa Rangers me zero pikë mbyll grupin.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Bayern Munich tregon forcën me Interin, Asllani luan 90 minuta! Barcelona mbyll Championsin me dinjitet, dramë dhe përmbysje në grupin D !Porto largon nga Europa Atletico Madridin


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Debati për ish-agjentin e FBI, sipas jush kush ka të drejtë?×

Lajmi i fundit

Vettingu, KPK e konfirmoi në detyrë, KPA lë në fuqi vendimin për gjyqtaren Elona Toro

Vettingu, KPK e konfirmoi në detyrë, KPA lë në fuqi vendimin për gjyqtaren Elona Toro