VIDEO/ Më ke favorizuar se doje të më puthje, Kristi bën deklaratën e papritur për opinionisten Zhaklin Lekatari

VIDEO/ Më ke favorizuar se doje të më puthje, Kristi bën deklaratën e papritur për opinionisten Zhaklin Lekatari

Kristi dhe Zhaklina në një emision televiziv

Kristi ka qenë një ndër personazhet më të komentuar në shtëpinë e Big Brother Vip 2. Madje Kristi arriti të shkojë deri në finale dhe u përball me Luiz Ejllin për çmimin e madh.

Pas përfundimit të Big Brother, shpesh është komentuar që opinionistja Zhaklin Lekatari ka favorizuar Kristin me qëndrimet e saj, ndërsa këtë mendim e ndajnë edhe ish-konkurrentë të Big Brotherit.

Së fundmi, i ftuar në ‘E diell’, Kristi u bë pjesë e një lojë, ku për të fituar disa pikë duhet të bënte një deklaratë se opinionistja e “BBV2” Zhaklin Lekatari reagonte në mbrojtje të tij për shkak se i ka mbetur fiksim puthja me të. Duke i kërkuar falje paraprakisht dhe duke thënë se i duhet pikë për lojën, Kristi e tha këtë deklaratë.

Kjo deklaratë lidhet në fakt me një puthje që Kristi dhe Zhaklina kanë shkëmbyer më parë në një emision televiziv. 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Arbëri: 22/05/2023 10:49

  Zhaklinoçka serbo fashiste, e pështirë

  Përgjigju
  • Rroku: 24/05/2023 06:51

   Të parët tanë këtyre mostrave që nuk pjellin u thoshin Ha-dhite ose Ha-dëme. Kurse tv tona i paraqesin si yje t kombit. Plehra.

 • Sondazhi i ditës:

  Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri të Kosovës, Hajdari: Terrorizëm politik, maskarada e Vuçiç do marrë fund shpejt

Vrasja e policit në veri të Kosovës, Hajdari: Terrorizëm politik, maskarada e Vuçiç do marrë fund shpejt