Zhaklin Lekatari injoron Luizin dhe Efin: Nuk e di, nuk e njoh kush është! Më duket si Dhurata Dora

Zhaklin Lekatari injoron Luizin dhe Efin: Nuk e di, nuk e njoh kush është! Më duket si Dhurata Dora

Zhaklin Lekatari

Gazetarja Zhaklin Lekatari, ish-opinioniste në BBV2, ka qenë e ftuar në episodin e radhës të “Mos i bjer me Top”.

Gjatë intervistës gazetari i tregon Zhaklinës foton e Efit, kjo e fundit finaliste e BBV2, Lekatari ka zgjedhur ta injorojë duke thënë se nuk e mban mend. I ftohtë ka qenë reagimi edhe sa i përket fituesit të Big Brother VIP 2, Luiz Ejlli, të cilit ju referua si banor.

Pjesë nga intervista:

Ronaldo: Kristi thotë: A ke rënë në dashuri me Luizin Zhaklina sepse fakti që e përmend kaq shumë…

Zhaklina: Krist Aliaj?

Ronaldo: Jo, jo. Është një Krist tjetër.

Zhaklina: Nuk e di. Ky personi që ju po përmendni mund të ketë lexuar Instagramin e ndonjë personi tjetër jo timin, sepse unë nuk e kam përmendur banorin e Big Brother VIP 2 të cilit ky useri i referohet. Mendoj se ka gabuar pyetjen, Instagramin apo personin.

Ronaldo: Ti themi gjërat troç. A je penduar për sulmet ndaj Kiarës?

Zhaklina: Jo. Unë nuk kam bërë asnjëlloj sulmi. Shpeshherë është e rëndësishme të identifikojmë sulmet, gjuhën e dhunës, të urrejtjes. Të analizojmë objektivisht nëse ja dalim apo kemi konjicion për të analizuar.

Ronaldo: Mirë kalojmë në një pyetësor të shkurtër. Efi Dhedhes, finalistja e ‘Big Brother Vip’, pretendente për të fituar dhe shumë e komentuar.

Zhaklina: Nuk e njoh fare nuk e di se kush është. Nuk e mbaj mend, se di se kush është. Nuk i mbaj mend komentet e saj. Më ngjau si Elvana Gjata, Dhurata Dora, nuk e njoh.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • adis: 14/02/2024 09:09

    tu shtofte inati moj femer e lige po luizi eshte super djale super artist.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Deti i Kuq/ Grupi Houthis sulmojnë një anije amerikane

Deti i Kuq/ Grupi Houthis sulmojnë një anije amerikane