VIDEO/ Penallti në minutën e 114-të, Egnatia i shënon Tiranës në finalen e Kupës

VIDEO/ Penallti në minutën e 114-të, Egnatia i shënon Tiranës në finalen e Kupës

Penalltia e Egnatias

114' Tirana 0-1 Egnatia. Ardit Hila ndërhyn keq te kundërshtari në zonë, me Jorgjin që akordon 11 metërsh. Jackson shënoi nga penalltia, me Likën që në fillim ndali goditjen e brazilianit.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Egnatia shkruan historinë, mposht Tiranën dhe fiton Kupën e Shqipërisë! 120 minuta lojë në Elbasan


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Prej 6 ditësh në flakë, vijon ‘beteja’ me zjarrin në pyllin e Pishporos në Fier! Vihen nën kontroll 4 vatra të rrezikshme, disa të tjera ende aktive

Prej 6 ditësh në flakë, vijon ‘beteja’ me zjarrin në pyllin e Pishporos në Fier! Vihen nën kontroll 4 vatra të rrezikshme, disa të tjera ende aktive