VIDEO/ Përmbysje 'Vjollcë', Fiorentina triumfon 2-1 me Lazion dhe e parakalon

VIDEO/ Përmbysje 'Vjollcë', Fiorentina triumfon 2-1 me Lazion dhe e parakalon

Kayode feston golin

Në "Artemio Franchi" Fiorentina përmbysi 2-1 Lazion. Ishin miqtë nga Roma që shënuan me Luis Alberton në minutën e 45, para se Kayode në minutën e 61 dhe Bonaventura në të 69 të përmbysnin gjithçka. Goli i dytë i "Vjollcëve" u shënua pasi Gonzales humbi më herët një penallti.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Dybala heroi i 'Olimpicos', Roma thyen 3-2 Torinon! Fiorentina përmbys Lazion 2-1 në Serie A


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Jason Derulo dhe Giusy Ferreri vijnë në Tiranë, koncerte madhështore për fansat shqiptar

Jason Derulo dhe Giusy Ferreri vijnë në Tiranë, koncerte madhështore për fansat shqiptar