VIDEO/ Pjesa e dytë kundër Kroacisë nisi me vonesë, trajneri shkon dhe nxjerr lojtarin e Marokut nga tualeti

VIDEO/ Pjesa e dytë kundër Kroacisë nisi me vonesë, trajneri shkon dhe nxjerr lojtarin e Marokut nga tualeti

Amrabat

Kroacia dhe Maroku barazuan 0-0 në ndeshjen e parë të grupit F për Botërorin 2022. Pjesa e dytë nisi me disa minuta vonesë dhe kjo për shkak të mesfushorit të Marokut, Amrabat. Me 21 futbollistë që ishin në fushë, Amrabat kishte nevojë për kohë pasi ndodhej në WC. Është dashur që trajneri i Marokut të futej në dhomat e zhveshjes për të marrë lojtarin.

 


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Nënkampionët e botës e nisin me barazim, Kroaci-Marok mbyllet 0-0 në Doha (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin