VIDEO/ Prapaskenat e një konference, Asllani bën për të qeshur Rey Manajn! Jasir Asani spektator luksi

Kombëtarja shqiptare e futbollit barazoi dje 2-2 me Kroacinë në raundin e dytë të Grupit B të Euro 2024. Kuqezinjtë janë me një pikë në këtë grup dhe ndeshjen e radhës e luajnë në Dusseldorf të hënën në orën 21:00 kundër Spanjës.

Përpara duelit me Iberikët, Rey Manaj doli para medieve në një konferencë për shtyp. Por sulmuesi nuk e ka pasur të lehtë, pasi shoku i tij, Kristjan Asllani nga përtej xhamit e ka "shqetësuar" duke bërë gjeste të ndryshme për ta nxjerrë nga vetja dhe ta bënte të qeshte.

Veç saj, në tryezat e gazetarëve ka qenë edhe Jasir Asani, spektatori i luksit që ka ndjekur konferencën. Klima në ekip dhe raporti i djemve kuqezi duket më shumë se i mirë përpara një ndeshje që mund të jetë historike, me Shqipërinë që edhe pse me shanse të ulta është në garë për të kaluar grupin.

Video nga i dërguari i Report Tv në Gjermani, Ernest Koçi.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Shpërndanin drogë në Athinë, në pranga 3 shqiptarë! Komunikonin me kode për të mos u zbuluar (EMRAT)

Shpërndanin drogë në Athinë, në pranga 3 shqiptarë! Komunikonin me kode për të mos u zbuluar (EMRAT)