VIDEO/ Rama inspekton rrugët 'në makinë' me Michael Jackson

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video nga makina gjatë kohës që po udhëtonte për të inspektuar punimet në aksin që do të lidhi Delvinën me Kardhiqin.

Ajo që ka rënë në sy është se kryeministri Rama është duke u argëtuar dhe bërë edhe më të këndshëm udhëtimin nën ritmet e Michael Jackson.

Në video dëgjohet ne sfond hiti "Beat it" i Michael Jackson, ndërkohë që Rama tregon rrugën e udhëtimit të tij drejt kantierit të ndërtimit Delvinë-Kardhiqë.

I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?

Komento

Komente

  • BENI: 11/08/2020 00:16

    BRAVO kryeminister,,,vazhdo keshtu me investime ne rruge,,,,kemi nje vend te mrekullueshem...

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Mësues të prekur nga COVID, shtohen 1 mijë arsimtarë për të përballuar nevojat gjatë pandemisë