VIDEO/ Roma mund 1-0 Genoan, ekipi i De Rossit jashtë Champions League

VIDEO/ Roma mund 1-0 Genoan, ekipi i De Rossit jashtë Champions League

Romelu Lukaku në dyluftim


Në "Olimpico" Roma ia doli të fitonte 1-0 me Genoan për raundin e 37-të dhe të parafundit në Serie A. Djemtë e Daniele De Rossit iu falën një goli të Romelu Lukakut (79'), teksa për 18 minuta luajtën me një lojtar më pak pas daljes me të kuq të Paredes. Paçka tri pikëve, një javë nga fundi i sezonit Roma nuk ia ka dalë të sigurojë Champions League, teksa do jetë Atalanta ajo që do jetë pjesë e kompeticionit më të rëndësisëhm për klube.

VIDEO E GOLIT (KLIKO)


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Interi barazon 1-1 ndaj Lazios dhe ngre trofeun! Kumbulla e katranos, Sassuolo rrëzohet në Serie B! Roma fiton me Genoan


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale në SHBA, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Fier/ Ndezën zjarre për djegien e mbeturinave, procedohen 2 piroman

Fier/ Ndezën zjarre për djegien e mbeturinave, procedohen 2 piroman