VIDEO/ Spektakël me shtatë gola, Newcastle fiton 4-3 ndaj West Hamit

Newcastle 4-3 West Ham

Në "St. James Park (shqip: Shën Jakovi)", Newcastle fitoi 4-3 kundër West Ham. Ndeshja e javës së 30-të ishte spektakolare, me përmbysje dhe ripërmbysje. Isak kaloi në epërsi vendasit pas vetëm gjashtë minutash, teksa miqtë përmbysën brenda pjesë së parë me Antonio dhe Kudus. West Ham shënoi edhe golin e tretë me Bowen në minutën e 48-të, para se Newcastle të "shpërthente". Isak me penallti (77') dhe dy herë Barnes (83', 90') përmbysën ndeshjen 4-3 për vendasit e Edie Howe.

VIDEO E GOLAVE

GOLAT/ Fulham barazon 3-3, Armando Broja në tribunë! Chelsea ndalet në shtëpi, Tottenham tri pikë me përmbysje! Spektakël nga Newcastle

1 maji, a respektohen të drejtat e punëtorëve në Shqipëri?