VIDEO/ Taulant Seferi shënon golin e tetë në Emiratet e Bashkuara Arabe

Taulant Seferi ka shënuar golin e tetë me Bani Yas në Emiratet e Bashkuara Arabe. Skuadra e tij humbi 3-1 kundër Al Uahda për raundin e 18-të në kampionat, me anësorin e Kombëtares që shënoi golin e vetëm për të tijtë.

Duhej minuta e 53-të e ndeshjes që Seferi me të djathtë t'ia lindte sferën në rrjetë portierit Ali. Në 17 ndeshjet e sezonit, Seferi ka shënuar shtatë gola në kampionat dhe një në Kupë.

 

 

S.DH/N.Xh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Dhërmi/ Pronari i hotelit  dhe 2 punonjësit bien në kontakt me energjinë elektrike, dërgohen në spital

Dhërmi/ Pronari i hotelit dhe 2 punonjësit bien në kontakt me energjinë elektrike, dërgohen në spital