Tiranë/ Merr flakë makina e parkuar në një qendër tregtare të rruga e Elbasanit (VIDEO)

TIRANË- Disa momente paniku ka qenë në parkimin e  një qendre tregtare.  Një makinë e parkuar ka marrë flakë, ku paraprakisht dyshohet për një defekt teknik. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:00 në parkingun e një qendër tregtare, në bulevardin "Bajram Curri". Si pasojë e flakëve, është djegur edhe një makinë që ishte pranë saj.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit, teksa siç shihet në video, tymi ka pushtuar zonën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

B.K./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Nccn: 28/01/2023 08:48

    Qendrave tregtare sua permendni emrin, ndersa per personat qe dyshohen si autore, direkt foto vete e gjithe familja duke i thene ja vrasesi. Njesoj dhe per viktimat. Jeni mbeturina.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol