VIDEO/ Tjetër zhgënjim në ligën Saudite, Ronaldo shfaqet i tensionuar pas ndeshjes, shtyn pjesëtarin e stafit që i kërkoi ‘selfie’

VIDEO/ Tjetër zhgënjim në ligën Saudite, Ronaldo shfaqet i tensionuar pas ndeshjes, shtyn pjesëtarin e stafit që i kërkoi ‘selfie’

Momenti kur Ronaldo shtyn pjesëtarin e stafit kundërshtar

Ashtu siç duket deri më tani, sezoni i parë i Cristiano Ronaldos me Al Nassr do të përfundojë pa ngritur asnjë trofe, ndryshe nga sa mendohej në janar. Ekipi tashmë është eleminuar nga të gjitha kupat vendase ndërsa i vetmi shans i mbetur është Liga Pro e Arabisë Saudite.

Paas rezultateve të ditës së sotme edhe kjo ligë do të jetë mision i vështirë për Ronaldon dhe shokët e tij të skuadrës. Al Nassr u ndal me një barazim përball Al Khaleej që është një skuadër pranë fundit të tabelës.

Kjo solli pakënaqësi tek Ronaldo i cili u shfaq i frustruar pas përfundimit të ndeshjes. Pas përfundimit të lojës, Ronaldo i dha fanellën e tij një prej lojtarëve kundërshtarë por më pas reagoi keq kur një pjesëtar i stafit të Al Khaleej u përpoq të bënte një selife me të. Siç shihet edhe në video, Ronaldo e shtyn punonjësin e stafit para se të hynte në tunelin ku u drejtua për tek dhomat e zhveshjes.

 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Liverpool dhe Roma tri pikë me vuajtje në transfertë, Panathinaikos befason Villarrealin në Europa League (Rezultatet)

GOLAT/ Liverpool dhe Roma tri pikë me vuajtje në transfertë, Panathinaikos befason Villarrealin në Europa League (Rezultatet)