VIDEO/ Tri pikë që s'vlejnë, Manchester United renditet në vendin e dytë të grupit E në Europa League

VIDEO/ Tri pikë që s'vlejnë, Manchester United renditet në vendin e dytë të grupit E në Europa League

Manchester United

Në "San Sebastian" Real Sociedad humbi 0-1 me Manchester United për grupin E të Europa League. Goli i Garnacho në minutën e 17 të ndeshjes i dha tri pikë skuadrës së ten Hag, që megjithatë renditet pas Sociedad edhe pse me pikë të barabarta, 15. Nga ky grup Sheriff Tiraspol shkon në Conference League.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Lazio eleminohet nga Europa League, Manchester United dështon për kreun e grupit! Roma përmbys Ludogorets dhe kalon në 1/16


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

LIVE/ Festë zikaltër, Lautaro ndëshkon Milanin (VIDEO)

LIVE/ Festë zikaltër, Lautaro ndëshkon Milanin (VIDEO)