VIDEO virale në Tik-tok, nga kati i sipërm fqinji i la pa gjumë, ja hamarrja e pazakontë e këtij çifti

Në tik-tok njerëzit tregojnë me video interesante ndodhi të veccanta në jetën e tyre të përditshme, dhe jo rrallë videot bëhen virale në rrjetet sociale.

Së fundmi një video e tillë tregon se si një çift u hakmor në mënyrën më kreative ndaj fqinjëve të katit të mësipërm, pasi ata i kishin lënë pa gjumë për shkak të zhurmave që bënin.  Video më shumë se 4 milionë klikime.

Në video duket burri Mav, duke e mbajtur Mandin përmbys me kokë poshtë, në mënyrë që ajo të përplasë këmbët në tavan. Mav eci nëpër të gjithë apartamentin duke mbajtur të dashurën e tij në tavan, kështu që duket se fqinji i tyre i zhurmshëm patjetër që mori ‘dënimin’ me të njëjtën mënyrë.

 

K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Të shtëna me armë në një universitet në Rusi, të paktën 8 viktima dhe 10 të plagosur (VIDEO)