VIDEO/Aulona Musta zbulon nga kush e ka marrë puthjen më të veçantë në jetën e saj

VIDEO/Aulona Musta zbulon nga kush e ka marrë puthjen më të veçantë në jetën e saj

Aulona Musta, gazetare

Gazetarja dhe moderatorja e emisionit ‘Thumb’ Aulona Musta ka nisur pushimet. Ajo po pushon në Kuba ku duket se po i shijon shumë pushimet e saj.

Gjatë qëndrimit të saj në Kuba ajo ka përjetuar puthjen më të veçantë në jetën e saj, atë të një delfini. Nëpërmjet një postimi në Instagram ajo shkruan: Puthja më e veçantë që kam marrë ndonjëherë në jetë.

 

A post shared by Aulona Musta (@aulonamusta) on

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Dori: 23/07/2018 13:43

    Me raftë pika,kur të duket vetja e bukur dhe seksi ty. Çfarë duhet të thonë të tjerata. Zoti e di ne sa krevat a ke kaluar,për atë emision. Mjere burri jot për ty moj vajzë

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Kombëtarja mbyll Europianin 2024/ Flasin protagonistët! Broja: Do kisha dashur të isha titullar me Spanjën! Gjimshiti: Na duhej pak fat

Kombëtarja mbyll Europianin 2024/ Flasin protagonistët! Broja: Do kisha dashur të isha titullar me Spanjën! Gjimshiti: Na duhej pak fat