VIDEOJA më prekëse nga tërmeti në Siri! Momenti që tregon se sa dhimbje mund te durojë një motër për vëllanë e saj

VIDEOJA më prekëse nga tërmeti në Siri! Momenti që tregon se sa dhimbje mund te durojë një motër për vëllanë e saj

1675775047_FoWABLSaEAE4mKy.jpg

Ky moment do të jetë një nga ato që do t’i mbeten gjatë në memorie gjithsecili prej nesh e do jetë kryefjalë e tërmetit në Turqi e Siri. Ky moment është tregues se sa dhimbje mund të durojë një motër për vëllanë e saj.

 


Lajmi kryesor:

‘Eja të më shpëtosh’, nga rrënojat vijnë thirrjet për ndihmë! Mbi 7000 viktima! Qyteti sirian bombardohet pas tërmetit (VIDEO+FOTO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Kryeministri holandez Mark Rutte pritet të jetë kreu i ardhshëm të NATO-s, Hungaria dhe Sllovakia heqin veton ndaj tij

Kryeministri holandez Mark Rutte pritet të jetë kreu i ardhshëm të NATO-s, Hungaria dhe Sllovakia heqin veton ndaj tij