VIDEOLAJM/ Çfarë mrekullie e natyrës, Rama tregon rrugën e re të Thethit me pamjet të jashtëzakonshme në këto ditë vjeshte

Një prej rrugëve më peizazhin më magjepsës është ajo që të çon për në Theth. Pamjet e mrekullueshme të kësaj rruge i ka publikuar sot përmes një videoje edhe Kryeministri Rama.

Në një postim në Facebook, kreu i qeverisë shkruan ndër të tjera se kjo rrugë ishte kërkesë e kahershme e banorëve, por edhe nevojë për turizmin.

“MIRËMËNGJES, dhe me rrugën e re të Thethit, një kërkesë e kahershme e banorëve punëtorë, po edhe një nevojë e vjetër tanimë e përmbushur për atë shëmbëlltyrë të bukur të turizmit malor, ngritur në vite me mendjen e artë e me duart e palodhura të banorëve të zonës, ju uroj një të diel të qetë" shkruan Rama.

K.T./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Redi: 31/10/2021 21:59

    Kesaj i them palle ariu une! Kryeminister, javes neper bote dhe evrope, fundjaves sa ne Belsh, sa ne Theth. Qe te mos me lodhet dora firmen ia kam deleguar vete nenes se hajdutllikut, Ahmetajt. Kur kam oren e gallates i fus nje tallje trapi ne parlament. Vjen java dje nga e para!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Koronavirusi/ 1,017 të infektuar dhe 2 viktima në 24 orët e fundit