VIDEOLAJM/ Festa në Tropojë për fitoren e PS, socialistët kërcejnë dhe i bien daulles, i bashkohet edhe Rexhë Byberi

Rexhë Byberi ka arritur të marrë mandatin e dytë në Tropojë. Menjëherë pas numërimit të kutive, socialistët janë mbledhur për të kërcyer ndërsa i bien daulles.

Festës i bashkohet edhe Rexhë Byberi i cili mori fitoren me 5126 vota ndërsa rivali i tij i ‘Bashkë Fitojmë’ Besnik Fushaj mori 4876. Me vetëm 250 vota diferencë ia doli që të marrë mandatin e dytë.

 

1684131493_tropoje.jpg

1684131029_tropoje.jpg

A.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Malsori: 15/05/2023 22:09

  Ku jeni Tropojan u shitet edhe ju,kur u shoh me kto veglat muzikore arabe e kuptoj se edhe ju jeni beduina shqipfolsa

  Përgjigju
 • Loran shehu: 15/05/2023 16:22

  Rrac e trrash

  Përgjigju
 • perlleshi: 15/05/2023 16:08

  ja hodhen te keqes SHqiptart dolen qirak tash ahaha

  Përgjigju
 • Beni: 15/05/2023 13:35

  E hoqi bajlozin e gjithe Shqiperia qe ka hapur vetem varre ne kete vend !

  Përgjigju
 • Gani: 15/05/2023 10:48

  Tropojan pa din e iman

  Përgjigju
 • Valbons: 15/05/2023 09:40

  Hallall Tripojs hoqet nje çiban

  Përgjigju
 • andon: 15/05/2023 09:32

  hidhni valle si te kenga me hajdutet kan ike Unqerit hidhni vallen hHahh

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Sekretari i Mbrojtjes së Mbretërisë së Bashkuar viziton Kievin dhe takohet me Zelensky

Sekretari i Mbrojtjes së Mbretërisë së Bashkuar viziton Kievin dhe takohet me Zelensky