Videolajm/ I riu bën selfie me
Berishën: Ju jeni ilaçi i popullit

Videolajm/ I riu bën selfie me<br />Berishën: Ju jeni ilaçi i popullit
“Ju jeni ilaçi i popullit. Dua të bëj një selfie me ju”. Ishte kjo kërkesa e një të riu, ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha gjatë Forumit për Liri dhe Demokraci.
 
“Zoti Berisha fakti që po qeverisemi nga një parti që me thënë të vërtetën me jep ndjesi negative, si ilaç i popullit që jeni do të doja të bëja nje foto me ju që sa herë të ndihem keq, të shoh foton dhe të ndihem mirë,” ishte ajo që i riu i tha Berishës.
 
Natyrisht që një kërkesë e tillë nuk u refuzua nga Berisha, i cili pranoi të bëhej “ilaç” i djalit.

i riu me berishen

Redaksia Online
(u.s/shqiptarja.com)
 

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Vijojnë protestat në Francë, qytetarët vërshojnë nëpër rrugë, 175 policë të plagosur! 2 milionë protestues kundër reformës së pensioneve

Vijojnë protestat në Francë, qytetarët vërshojnë nëpër rrugë, 175 policë të plagosur! 2 milionë protestues kundër reformës së pensioneve