VIDEOLAJM/ ‘Mora fjalë’, tifozët shqiptarë këndojnë dhe kërcejnë me gazetarin e Report Tv! Atmosferë fantastike në Hamburg

Atmosferë fantastike në Hamburg, mijëra tifozë shqiptarë janë mbledhur për të mbështetur kombëtaren shqiptarë në përballjen me Kroacinë.

Gazetari Ernest Koçi po përcjell për Report Tv dhe Shqiptarja.com atmosferën nga Hamburgu.

Në një moment, një grup tifozësh shqiptarë, me flamujt kuqezi dhe atë të UÇK-së i bashkohen gazetarit në raportimin live, duke kërcyer e kënduar këngën me këngen ‘Mora fjalë’ të Shkurte Fejzës për Kosovën dhe Adem Jasharin.

SI.E./E.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Kush e solli futbollin në Shqipëri? Sonte në Esencë në Report Tv ora 21:00

Kush e solli futbollin në Shqipëri? Sonte në Esencë në Report Tv ora 21:00