VIDEOLAJM/ Një arsye më tepër për të vizituar Dardhën, drerët dhurojnë pamje fantastike

Një video e magjishme është regjistruar në Dardhë të Korçës këtë të mërkurë.

Përveç reshjeve të dëborës që kanë zbardhur rrugët dhe malet prej disa kohësh, sot janë parë edhe disa drerë duke dhuruar një pamje të bukur në këto ditë të ftohta dimri.

Drerë janë filmuar në mesin e dëborës prej disa cm, teksa qëndrojnë të qetë duke i dhënë një pamje edhe më të bukur zonës

1611755751_drere.jpg

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento


×

Lajmi i fundit

John

U dëmtuan nga tërmeti, lista me 28 pallatet që do të shemben në Tiranë