Videolajm/ Qeni futet në fushë dhe ndalon ndeshjen e futbollit! I merr atleten një lojtari

Një ndeshje futbolli në Bolivi u ndërpre ditën e enjte pasi një qen u fut brenda në fushë.

Ai mori atleten e një prej lojtarëve dhe filloi të vraponte rreth fushës për 3 minuta derisa të shoqërohej jashtë nga një prej futbollistëve të ekipit vendas, The Strongest.

Takimi mes The Strongest dhe Nacional Potosi përfundoi me rezultatin 3-0.

1609077268_1609076713qeni.jpg

E.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS