VIDEOLAJM/ Rama ironizon thellë Kryemadhin që po 'sheh filxhan': Ke një 'L' që flet pas kurrizit tënd me këtë 'E'

Lulzim Basha, Edi Rama dhe Monika Kryemadhi

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një videomontazh, ku e shfaq Monika Kryemadhin duke parë filxhan.

Rama teksa ironizon thellë deklaratat e Kryemadhit së fundmi për 'denoncime të aferave të mëdha'. Rama thotë se në filxhan Kryemadhit i del një L, duke lënë të nënkuptojë Lulzim Basha i cili flet pas krahëve me një E, duke nënkuptuar Edi Rama.

“Ke një rrugë... është një me E që të bën magji... Qenka edhe një L që flet pas kurrizit tënd me këtë me E... Po ky me I ky kush është ky motra (?) ke një me I që vika vërdallë natën në lagje... Ja prit prit... Mos u mërzit...”, shkruan Rama, teksa poston videon e mëposhtme.

K.T./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?

Komento

Komente

 • CIMI: 06/03/2021 15:59

  RESPEKTE PER DY ZONJAT E NDERUARA. I BEJNE NDER P.S.

  Përgjigju
 • Tirona: 05/03/2021 19:55

  Kjo vidio te len te kuptosh se ka nje mareveshje te fshehte midis PS dhe PD dhe do te behet e qarte mbas zgjedhjeve, keshtuqe Presidenti nga inati nuk do te japi doreheqjen po do te qendroje ne detyre deri sa te thirret nga drejtesia , ndersa Mona dhe Leshelija do te bredhin per te gjetur Simiten e humbur te Xhaferit.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

E rëndë në SHBA, policia vret një 16 vjeçare me ngjyrë