VIDEO-LAJM/ Rama sjell historinë e të resë: Jeton në Durrës e punon në SHBA dhe Poloni pa lëvizur nga shtëpia

TIRANË- Pandemia ka zbuluar se të qenit fizikisht në punë nuk është e pamundur.

Raste të tilla duken krejtësisht normale në këtë periudhë pandemike dhe ka qenë vetë kryeministri Edi Rama i cili me anë të një videoje në TikTok, ka sjellë historinë e një vajzë që jeton në Durrës, dhe punon njëkohësisht në SHBA dhe Poloni pa lëvizur nga shtëpia. 

“Se më thonë mua çfarë thotë ky, punon në Poloni dhe Amerikë dhe rri në Durrës pa lëvizur nga shtëpia”, dëgjohet të thotë Rama në video

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti i ri Omicron dhe dimri, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid?×

Lajmi i fundit

John

Rusia kërkon garanci për moszgjerimin e NATO-s në lindje