Vidhet gjatë natës shkolla ‘Ismail Qemali’ në Shkodër, hajdutët arrijnë të marrin vetëm një laptop

SHKODËR- Shkolla ‘Ismail Qemali’ është grabitur gjatë natës. Persona të paidentifikuar kanë hyrë në shkollë gjatë natës dhe burime bëjnë me dije se hajdutët kanë arritur të vjedhin vetëm një laptop.

Mësohet se hajdutët kanë tentuar të futen edhe në sallën e kodimit, por nuk kanë arritur të hyjnë pasi dera ka qenë e blinduar.

Policia ka shkuar në shkollën ‘Ismail Qemali’ për të bërë të mundur rrethanat e ngjarjes dhe identifikimit të autorëve.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ish-Spikerja Angjelina Xhara: Na njoftonin të kishim kujdes kur po na shihnin njerëzit e pushtetit

Ish-Spikerja Angjelina Xhara: Na njoftonin të kishim kujdes kur po na shihnin njerëzit e pushtetit