Vijojnë të shtënat në veri të Kosovës! VIDEO teksa dëgjohen krismat e armës

Vijojnë të shtënat në veri të Kosovës! VIDEO teksa dëgjohen krismat e armës

Të shtëna me armë po vazhdojnë të dëgjohen në veri të vendit.

Në një video të siguruar nga Klankosova.tv dëgjohen të shtëna të cilat dyshohet se nuk janë e një kalibri të vogël.

Kujtojmë se një polic ka mbetur i vrarë në orët e para të mëngjesit në veri të vendit.

 


Lajmi kryesor:

'Luftë’ në Zveçan, kriminelët serbë vrasin policin, plagosin 3 të tjerë! Kosova merr kontrollin në veri! Sveçla: Ekzekutuam 3 terroristë, 6 të arrestuar


SI.E./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ Tentuan të vidhnin me armë një banesë në Prush, shkëmbim zjarri mes autorëve dhe efektivëve! Policia u vihet në ndjekje

Tiranë/ Tentuan të vidhnin me armë një banesë në Prush, shkëmbim zjarri mes autorëve dhe efektivëve! Policia u vihet në ndjekje