Vllaznia fiton Kupën e Shqipërisë, Bardh Spahia zbret në fushën e ‘Air Albania’ dhe feston me futbollistët (VIDEO)

Kryebashkiaku i Shkodrës Bardh Spahia ka festuar me futbollistët fitoren e Vllaznisë. Në video shihet sesi Sphia zbret në fushën e ‘Air Albania’ për të festuar.


Lajmi kryesor:

Vllaznia fiton Kupën e Shqipërisë, mund 2-1 Laçin në kohën shtesë! Ndeshja i pa të gjithë, ndërpritet për shkak të flakadanëve dhe futjes së tifozëve në fushë


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Kryeministri hungarez: Sanksionet e BE-së ndaj Rusisë kanë dështuar

Kryeministri hungarez: Sanksionet e BE-së ndaj Rusisë kanë dështuar